wtorek, 21 maja 2013

współpraca AguaSlim i Appetite ControlNie było mnie tutaj dość długo, bo miałam małe urwanie głowy i niestety na wszystko brakowało mi czasu. Studia, praca, rolki, grille i ogniska, nazbierało się tego :P Ale powracam i nie odpuszczam, ciągle walczę o wymarzoną sylwetkę i nie poddaje się, mam nadzieję, że w końcu spełni się moje marzenie i będę zadowolona. Co się ciekawego działo u mnie przez ten czas ? Staram się trzymać wyznaczonych celów, z dietą bywa różnie, to wina pięknej pogody i  cotygodniowego grilowania :)
Z ćwiczeniami jest tak, że staram się nie odpuszczać, piękna pogoda zmobilizowała mnie do odkurzenia rolek i roweru, więc nie jest aż tak źle, ale wiem że mogłabym więcej :)

W ostatnich tygodniach nawiązałam współpracę, dostałam paczuszkę i  niedługo rozpocznę swoją przygodę z AquaSlim i Appetite Control.


Co spowodowało, że zgodziłam się na taką współpracę ? Chciałam się sprawdzić, ponieważ mam mega problem z piciem wody, mam nadzieję że ten program mi pomoże zapamiętać, że oprócz jedzenia musimy jeszcze pić :) Cała akcja zapowiada się bardzo ciekawie, trwać ma miesiąc i w ciągu tego miesiąca mam być pod opieką psychologa żywienia i dietetyka, rozmowy będą odbywać się telefonicznie, mają mi pomóc w planowaniu posiłków oraz nabraniu zdrowych nawyków żywieniowych. Dzisiaj odbyłam pierwszą taką rozmowę z psychologiem, w czwartek czeka mnie następna z dietetykiem. Jakie są moje wrażenia? Rozmowa bardzo mi się podobała, była luźna i nie stresowałam się, była ogólna, rozmawiałyśmy głownie o moim blogu, zainteresowaniach, o ćwiczeniach i odżywianiu, co lubię czego nie, bo zanim cokolwiek zrobimy musimy się przecież dobrze poznać :)

W najbliższych postach postaram się zapoznać Was z tymi produktami :)

 buziaki :*

7 komentarzy:

 1. widzę, że też bierzesz w tym udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie ciekawa motywacja do picia wody:-)Może zwolenniczką takich suplementów nie jestem, ale widzę, że mogą być inne pozytywne aspekty tej współpracy;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna taka współpraca, pisz jakie efekty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. tez biore udzial w tej akcji;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A próbowałaś może Slimette z http://slimeTte.PL ? Na mnie zadziałał rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję współpracy :) obserwuję

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...