wtorek, 1 maja 2012

majówkowe szaleństwo

Majówkowe szaleństwo trwa. Grillowanie, spotkania ze znajomymi i aktywnie spędzany czas : rower, bieżnia, "dywanowce". Moje postanowienia na ten miesiąc : ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia ! codziennie minimum 30 min ćwiczeń :) Mam nadzieję, że wytrwam w tych postanowieniach. Póki co dzisiaj zrobiłam sobie trening z płytą Ewy. Plan na dzisiaj skakanka, twister i ćwiczenia dywanowe na brzuch :) Przeglądam nowego Shape'a i szukam jakiś nowych ćwiczeń i przepisów na w miarę lekkie posiłki. Kupiłam sobie magazyn Happy, ale jestem nim troszkę rozczarowana, ponieważ myślałam, że znajdę w nim chociaż jedna stronę z jakimiś fajnymi ćwiczeniami. Niestety nie znalazłam :( Ale jest w nim kilka ciekawych artykułów oraz przepisów.

5 komentarzy:

 1. przeglądałam to happy ostatnio, ale wydało mi się słabiutkie :c
  powodzenia w systematycznych ćwiczeniach! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. pyszniunio, ja czekam na swój numer shape z prenumeraty i kurde doczekać się nie mogę!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Już dodałam Cię do listy u mnie :) Majówka trwa, ale nie w Niemczech. Tutaj wolny jest tylko 1 maja, od jutra znowu do pracy. Tutaj w ogóle nie ma czegoś takiego jak długie weekendy. Obiad wygląda pysznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi szkoda pieniędzy na takie gazety, bo zazwyczaj przeglądam, odkładam. Dania są albo zbyt pracochłonne, albo zbyt oczywiste...
  Obiad wygląda apetycznie, kukurydzę chętnie bym zjadła, tylko to mięso z pierśi jakieś takie białe, ale to prawdopodobnie dlatego, że światło na zdjęcia tak pada.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...